Łomianki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
759 000 PLN
Powierzchnia
2 300 m2

Chcesz zamieszkać w kameralnym i cichym miejscu w pobliżu lasu, zapewniajcym jednocześnie bardzo dobry dojazd do Warszawy? Chcesz zainwestować? To jest oferta właśnie dla Ciebie.

Nowa, atrakcyjna cena !

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę powierzchni 2300 m2 usytuowaną w Łomiankach - Dąbrowie przy ul. Zachodniej, w odległości 250 m od pętli autobusu 250, który jeździ do stacji metra Młociny - całkowity czas dojazdu ok. 30 minut. Od lasu nieruchomość dzieli ok. 230 m.

Dla obszaru gdzie usytuowana jest nieruchomość obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego "Sierakowska Południe - etap I", ustalony Uchwałą XLV/526/2018 Rady Miejskiej Łomianki z dnia 18 października 2018 r.

Zgodnie z zapisami planu, teren, gdzie znajduje się działka, oznaczony jest symbolem MN3. Przeznaczony podstawowo pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, wysokość zabudowy do 10 m, maksymalna powierzchnia zabudowy 20%, powierzchnia biologicznie czynna minimum 75%.

Działka ma kształt trapezu o wymiarach około 53 m (od strony ul. Zachodniej) x 55 m (lewa strona patrząc od drogi) x 48 m (tył działki) x 37 m (prawa strona).

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Sławomir Mazur

Sławomir Mazur

Starszy Doradca ds Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości