Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
24,75 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

Znakomita lokalizacja.

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Powiślu, ul. Franciszka Salezego.

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 24,75 m2. Usytuowane na 3 piętrze budynku 3 piętrowego bez windy.

W okolicy nie brakuje sklepów, kultowych kawiarni i restauracji, instytucji użyteczności publicznej. Bulwary Wiślane to miejsce do spacerów i aktywnego wypoczynku dla mieszkańców.

Do metra przy Syrence, autobusu czy tramwaju mamy 3 minuty spacerem.

Zapraszam na prezentacje nieruchomości.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
Renata Ippohorska - Lenkiewicz

Renata Ippohorska - Lenkiewicz

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości