Piaseczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 394 898 PLN
Powierzchnia
354 m2
Liczba pokoi
5

Zostań pierwszym właścicielem pięknej rezydencji w spokojnym i pięknym otoczeniu zieleni.

Niewątpliwym plusem nieruchomości jest jej lokalizacja w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego dzięki któremu wystarczy otworzyć okno by poczuć świeże powietrze.

25 min od Centrum Warszawy
20 min od Lotniska Okęcie
3km od nowo powstającej trasy S7 Warszawa-Kraków ( oddanie 2021)
5km od Piaseczna
1km od sklepu Spożywczego

Nieruchomość cechuje się najwyższą jakością wykonania, trwałość materiałów, przestrzeń oraz światło docierające niepostrzeżenie do wnętrza tej wyjątkowej Rezydencji.

Doskonała lokalizacja: z jednej strony w samym sercu, a z drugiej z bliskim dostępem do lasu i lotniska sprawia, że można na co dzień rozkoszować się naturą i spokojem, ale gdy jest to potrzebne w ciągu kilku minut przemieścimy się do centrum Warszawy, jak i pobliskiego lotniska.

Nieruchomość ta została wybudowana w tradycyjnej technologii. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy cenią klasyczną elegancję i ponadczasowy charakter. Stylowe i funkcjonalne, idealnie wpisujące się w każdy krajobraz.

Specyfikacja nieruchomości:
Ławy Fundamentowe żelbetowe, wylewane, zbrojone pretam
Ściany Fundamentowe zewnętrzne Warstwowe grubość 45cm z bloczków betonowych 25cm, Polistyrenu xps 8cm i zewnętrznej ściany z cegłu pełnej 12cm( powyżej terenu z cegły klinkierowej)
Ściany Zewnętrzne nadziemia warstwowe grubość 47cm, murowane z bloczków Porotherm Dryfix 25cm, Szarego Styropianu 10cm i od strony zewnętrznej z Bloczków Porotherm Dryfix 12cm na zaprawie termoizolacyjnej POROTHERM
Ściany konstrukcyjne Wewnętrzne z bloczków Porotherm
Ściany działowe z bloczków Porotherm
Stropy prefabrykowane gęsto żeberkowe typu TERIVA I
Nadproża okienne i drzwiowe żelbetowe prefabrykowane
Nadproża Łukowe żelbetowe wylewane
Schody żelbetowe wylewane i zbrojone prętami
Wieńce żelbetowe wylewane i zbrojone prętami
Płyty balkonów poddasza żelbetowe wylewane i zbrojone prętami
Wieźba dachowa tradycyjna, drewniana, krokwie 9x18cm
Konstrukcja schodów wejściowych żelbetowa, wylewana na gruncie
Taras w postaci płyty żelbetowej wylewanej na ubitym podłożu z piasku
Tynki zewnętrze jak i wewnętrzne naturalne ręcznie robione od samego początku do końca cementowo wapienne !!!


W domu są zamontowane okna firmy Amberline Amberclassic 82 Najwyższej klasy okno PVC dedykowane do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Okno wyposażone w trzy uszczelki (zewnętrzną, środkową i wewnętrzną) dla jeszcze lepszej izolacji hałasu,wilgoci, zimna i przeciągów. Znakomity współczynnik przenikania ciepła dla całego okna: U w ≥ 0,7 W/m2K

OKNA DACHOWE
Okna dachowe ROTO Designo R79 K WD dolne otwieranie, pakiet 3-szybowy. Roto Designo R79 K WD to wysokoosiowe okno dachowe wykonane z PVC w kolorze białym od środka i grafitowym z zewnątrz. Oś obrotu umieszczona w 3/4 wysokości skrzydła. Fabrycznie wyposażone w Termo-blok WD, poprawiający współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna. Ug=0,7, Uw=1,1.

DRZWI ZEWNĘTRZE
Drzwi Zewnętrzne Drewniane producenta Słowińscy Drzwi są wyprodukowane w systemie IV 92 Thermo czyli Współczynnik przenikania ciepła Uw o wymiarze referencyjnym wynosi Uw = 0,8 W/m2K. Drzwi fabrycznie malowane 4 powłokowym systemem wodorozcieńczalnych farb transparentnych. Ona Drzwi standardowo wyposażone są w system 3 uszczelek pomiędzy ramą i skrzydłem oraz nowoczesny okapnik Gutmann Spree 24, co zapewnia wysoką szczelność i dźwiękochłonność. Zasuwnica 3 pkt hakowa, sterowana klamką.

DRZWI ZEWNĘTRZE
Drzwi Zewnętrzne Drewniane producenta Słowińscy Drzwi są wyprodukowane w systemie IV 92 Thermo czyli Współczynnik przenikania ciepła Uw o wymiarze referencyjnym wynosi Uw = 0,8 W/m2K. Drzwi fabrycznie malowane 4 powłokowym systemem wodorozcieńczalnych farb transparentnych. Ona Drzwi standardowo wyposażone są w system 3 uszczelek pomiędzy ramą i skrzydłem oraz nowoczesny okapnik Gutmann Spree 24, co zapewnia wysoką szczelność i dźwiękochłonność. Zasuwnica 3 pkt hakowa, sterowana klamką.

DRZWI GARAŻOWE
Najcieplejsza brama garażowa producenta KRISPOL – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Drzwi sterowane Elektrycznie ma pasku celem zmniejszenia hałasu.

PIEC GAZOWY
Kocioł gazowy kondensacyjny, wiszący, jednofunkcyjny ecoTEC plus 25kW model Vaillant VC 256/5-5. jest to urządzenie najwyższej klasy w segmencie gazowych kotłów wiszących.

POKRYCIE DACHU
Wysokiej jakości Modułowa Blachodachówka firmy Budmat model MURANO D-MAT Ocieplenie Dachu: Poddasze oraz Dach pomieszczenia nad garażem zostały ocieplenia pianą natryskową otwarto komórkową. IQFOAM PLUS, to wysokiej jakości system izolacji natryskowej w postaci pianki o strukturze otwartokomórkowej.

ORYNNOWANIE
Rynny stalowe firmy Galeco o najwyższej jakości i bardzo wysokiej trwałości.

ODKURZACZ CENTRALNY
Dom wyposażony jest w system odkurzacza Centralnego firmy Borysowski- model AERTECNICA zamontowanej jednostki TS-STUDIO TS4. Odkurzacz ten nie wymagają ciągłego wytrzepywania „samoczyszczącego" się filtra. Rzeczywista filtracja cykloniczna z dodatkowym, zmywalnym wkładem filtracyjnym o powierzchni nawet 12000cm2. Gwarantuje to wielomiesięczne, skuteczne odkurzanie bez konieczności częstego przeprowadzania dodatkowych czynności konserwacyjnych. Dodatkowo do odkurzacza są zamontowane dwie szufelki szczelinowe- jedna w kuchni a druga w holu które pomogą szybko usunąć nieczystości z butów czy okruchy z kuchni.

REKUPERACJA
Dom wyposażony jest w Rekuperację czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Zamontowana jest jednostka firmy Komfovent model VERSO R 1000-UE-F7/M5-C5-L/A. Jednostka ta jest tak przygotowana, że będzie pracowała bardzo oszczędnie i dawała niesamowite efekty wymiany powietrza.

INSTALACJA WODNA
Wyposażona w oddzielne wyprowadzenie do kuchni z kotłowni (pod technologie wody pitnej)

INSTALACJA KANALIZACYJNA
System rur niskoszumowych

Cena Nieruchomości - 740.000 EURO

Budynek jest obecnie w ostatniej fazie wykończenia. Dla tego też obecnie dysponujemy tylko zdjęciami z zewnątrz gdy zostanie wykończony od środka co ma się wydarzyć z końcem października wówczas pojawią się zdjęcia wewnętrzne.

 • Materiał: Mieszany
 • Dach: Blachodachówka
 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Liczba tarasów: 1
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Ogród: Tak
 • Kształt działki: Kwadrat
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Aranżacja działki: Drzewa
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Teren strzeżony: Tak
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Lotnisko
 • Widok na: Las, Pola, Inne budynki, Park/skwer, Podwórko
 • Alarm: Tak
 • Gaz: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
 • Rekuperator: Tak
Mariusz Szymański

Mariusz Szymański

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości