Józefów-Pociecha

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 155 000 PLN
Powierzchnia
7 700 m2

Działka inwestycyjna o pow. 7 700 mkw i o wymiarach 50 x 154 m, Józefów-Pociecha ,w pobliżu Jastkowa.
Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod inwestycje-usługi rzemiosła i usług komercyjnych, pod zabudowę jednorodzinną i w części jest rolną.
Jest możliwość wykupienia dodatkowych dwóch działek 6200m2(50m na 124m) oraz 2800m2-obie działki budowlane (Działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną).Łączna kwota zakupu 2500000 zł za wszystkie działki.
W tym momencie wszystkie działki są na jednej Księdze Wieczystej.


Okolica cicha, dobry dojazd do Lublina. Działki znajdują się na wzniesieniu. Możliwy dojazd od trasy Lublin-Warszawa drogą asfaltową około 200 m.
Media są w drodze dojazdowej.


Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje. W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
Klaudia Bogumił

Klaudia Bogumił

Starszy Doradca ds Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości