Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 000 PLN
Powierzchnia
101,75 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

BEZPIECZNA oferta! Ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe. Przygotuje umowę i przeprowadzi prezentację zachowując odpowiednie środki ostrożności.

Chcesz zamieszkać w pięknym, dotychczas nie zamieszkałym, apartamencie w świetnej lokalizacji na warszawskim Górnym Mokotowie? Chcesz dobrze zainwestować środki finansowe? To jest oferta właśnie dla Ciebie.

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowy apartament wykończony wysokiej jakości materiałami. Salon z aneksem kuchennym powierzchni 29,81 m2, sypialnia z prywatną łazienką i garderobą o łącznej powierzchni 20,39 m2, pokoje powierzchni 11,38 m2 i 11 m2. Druga łazienka i pomieszczenie techniczne oraz garderoba przy przedpokoju zapewniają dużą funkcjonalność. Loggia z wyjściem z salonu i jednego z pokoi. Usytuowanie sypialni głównej z towarzyszącymi jej pomieszczeniami zapewnia prywatność. Nieruchomość jest przestronna, jak też, dzięki dużym oknom, dobrze doświetlona. Klimatyzacja.


Miejsce parkingowe dodatkowo płatne 70 tysięcy złotych.

Apartament znajduje się w prestiżowym, bardzo dobrej jakości, budynku zlokalizowanym na warszawskim Górnym Mokotowie. Do dyspozycji mieszkańców prywatny basen z sauną przeznaczone tylko do użytku mieszkańców z mozliwością rezerwacji oraz siłownia.

W okolicy pełna miejska infrastruktura, sklepy, punkty usługowe, restauracje, bary. Doskonała komunikacja, stacja metra Racławicka w odległości krótkiego spaceru.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Warto!

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 70 000 PLN
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód, Południowy zachód
Sławomir Mazur

Sławomir Mazur

Starszy Doradca ds Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości