Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 880 000 PLN
Powierzchnia
128 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Proponuję przepiękne mieszkanie w kamienicy ,wysokość ok 3,15 m2 na Starej Ochocie .

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jednej z atrakcyjniejszych części Warszawy - tuż przy placu Narutowicza, na starej Ochocie. Jest to doskonale rozwinięta dzielnica, ze względu na pełną infrastrukturę handlowo-usługową .
Wspaniała lokalizacja z tradycjami oraz bezpośrednim połączeniem tramwajowym i autobusowym z centrum miasta. Cicha, zielona i spokojna okolica.

BUDYNEK:

Przedwojenna klimatyczna kamienica z czerwonej cegły z odnowioną fasadą i eleganckimi klatkami schodowymi .Budynek został odnowiony i zostały wymienione instalacje w częściach wspólnych.
Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze - czteropiętrowej kamienicy z 1938roku. Wejście zabezpieczone domofonem, daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

MIESZKANIE:

Nieruchomość o łącznej powierzchni 128 m2 składa się z:

Na podłogach w pokojach znajduje się dębowy, przedwojenny parkiet i drewniane, oryginalne, przedwojenne okna , które nadają specyficznego klimatu mieszkaniu.
lokal mieszkalny jest dwustronny, z bardzo dobrą ekspozycją okien .
Do mieszkania , przynależy duża piwnica .

Szukasz nieruchomości w klimatycznym miejscu nie zwlekaj zadzwoń .

  • Liczba balkonów: 2
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Basen, Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Fitnes, Plac zabaw, Park, Sklep, Kościół, Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Zabudowa niska, Komenda policji, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Apteka, Bazarek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Północny wschód, Południowy wschód
Katarzyna Kowalska

Katarzyna Kowalska

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości