Warszawa, Białołęka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
455 000 PLN
Powierzchnia
43,31 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Chciałbym Państwu zaprezentować nową, ofertę sprzedaży mieszkania na unikatowym osiedlu AROMA PARK na Warszawskim Henrykowie.
Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem, dodatkowo doświetlonym dużym oknem, sypialni, łazienki. Do mieszkania przynależy duży, foremny balkon. Z okien rozpościera się widok na zieleń, której w tym osiedlu nie brakuje. 40% osiedla będą stanowić tereny zielone z dużą ilością starodrzewia. Osiedle jest ogrodzone, w przyszłości pewnie monitorowane i strzeżone.

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, budynek został niedawno oddany do użytku. Cała kwota za mieszkanie została już wpłacona.

Do dyspozycji mamy również miejsce w hali garażowej oraz komórkę lokatorską płatne dodatkowo 35tys zł.

Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania.

  • Winda: Tak
Mateusz Skolimowski

Mateusz Skolimowski

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości