Warszawa, Wawer, ul. Akwarelowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
409 000 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Ofertą sprzedaży jest gotowiec inwestycyjny na jednej księdze wieczystej. W skład lokali wchodzi kawalerka i dwupokojowe mieszkanie z balkonem
Atutem mieszkania jest kamienica z lat 30 tych co daje nie wątpliwie urok, który nie otrzymamy w nowym czy starym bloku. Lokale wykończenia, do odbioru w stanie idealnym, kompletnie wyposażone.

Przewidywany czynsz wynajmu:3250-3600/mc
Dodatkowo najemcy płacą czynsz i media

Kupując taką nieruchomość od razu zarabiasz !!! W kawalerce zamieszkaj drugie mieszkanie wynajmij.
Drogi kliencie zobacz i umów się na prezentację, z zachowaniem przez agenta wszelkiej możliwej ostrożności.

  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Wschód
Renata Ippohorska - Lenkiewicz

Renata Ippohorska - Lenkiewicz

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości