Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
48,47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

REZERWACJA

Mamy do sprzedania bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem. Mieszkanie jest na ostatnim - piątym piętrze. Taras ma prawie 18 m2, z każdego pokoju jest oddzielne wyjście. Salon z aneksem kuchennym, duża łazienka i duża sypialnia, z której można wydzielić miejsce na dodatkową garderobę. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, można je wynajmować lub dostosować do własnych potrzeb.
Bardzo ciekawa okolica pod względem infrastruktury - wszystko jest w zasięgu ręki - sklepy, piekarnie, apteki, kościół i fajna siłownia.
Do dwóch stacji metra ok. 10 minut spacerem.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - płatne 25 000 zł
Zapraszam !

  • Liczba tarasów: 1
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Cena za garaż: 25 000 PLN
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód
Katarzyna Kępińska

Katarzyna Kępińska

Dyrektor Biura/ Doradca ds Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości