Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Dwa pokoje , osobna widna kuchnia, łazienka z prysznicem, w przedpokoju szafa typu Komandor. Budynek z lat 50, cegłą, po wymianie wszystkich pionów, oraz ocieplony. Do dyspozycji nowych właścicieli - piwnica.
Brak garażu rekompensują liczne miejsca postojowe pod budynkiem.
Bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy ( autobus, tramwaj, metro ).
Idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania, świetnie się również sprawdzi jako inwestycja pod wynajem.
Zapraszam na prezentację.

  • Piwnica: Tak
Renata Ippohorska - Lenkiewicz

Renata Ippohorska - Lenkiewicz

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18/307. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 
warszawski pośrednik nieruchomości