Lokal - restauracja ul. Grójecka !

Lokal gastronomiczny na sprzedaż
2 395 000 PLN , Pow. 145,92 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
145,92 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Ochota Stara Ochota , Grójecka
Rok budowy:
1960
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
351339
Cena za m2:
16 413 PLN
Prawdziwa "oferta - perełka" - lokal gotowy do rozpoczęcia działalności gastronomicznej bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych ! Zlokalizowany na parterze budynku przy ulicy Grójeckiej - posiada duże witryny i wspaniałe miejsce na letni ogródek .

Powierzchnia parteru to prawie 89 m2, gdzie znajdziemy elegancką salę restauracyjną, bar dla Gości oczekujących na wolny stolik, w pełni wyposażoną przestronną kuchnię, zmywalnię, łazienkę z WC damskim i męskim, niewielką przestrzeń biurową oraz przedsionek i korytarz z drugim wejściem dla obsługi i dla dostawców.
Antresola to powierzchnia 46 m2, która jest równie elegancką salą dla Gości, może być wykorzystywana na prywatne przyjęcia !!!
Obie sale pomieszczą minimum sześćdziesiąt osób !
Dodatkową powierzchnią jest piwnica o powierzchni 57,15 m2, gdzie znajdziemy drugą kuchnię, która doskonale sprawdzi się jako cateringowa, pomieszczenia magazynowe, biuro, toaletę, szatnię dla pracowników oraz wygodne pomieszczenia gospodarcze.

Lokal wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacyjną, elektryczną, teletechniczną, wewnętrzną instalację gazową, klimatyzacyjną oraz alarmową.
Właściciel posiada umowy na dostarczenie gazu i energii elektrycznej na bardzo korzystnych warunkach, które sceduje na Nabywcę.
Zapraszam do kontaktu :)Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.
W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail