w pełni wyposażona restauracja witryny Grójecka

Obiekt handlowy na wynajem
14 900 PLN , Pow. 145,92 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
145,92 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Ochota Stara Ochota , Grójecka
Rok budowy:
1960
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
332750
Cena za m2:
102 PLN


Nowa oferta jesli chodzi o możliwość wynajęcia - dostępna od czerwca 2024 r.


Lokal jest gotowy do rozpoczęcia działalności gastronomicznej bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych ! Zlokalizowany na parterze budynku przy ulicy Grójeckiej - posiada duże witryny i wspaniałe miejsce na letni ogródek .

Z przyczyn losowych/osobistych lokal aktualnie nieczynny ale wczesniej mieściła sie tu bardzo dobrze prosperująca -  Restauracja "Maleńka" .

  Lokal posiada 3 poziomy  • poziom 0 ( ok 90 m2 ) 

  • poziom antresoli ( nie wliczany do księgi wieczystej ) 

  • oraz poziom -1 ok 60 m2 z dodatkową kuchnią ( opcja np przygotowywania  cateringu ) Powierzchnia parteru to prawie 89 m2, gdzie znajdziemy elegancką salę restauracyjną, bar dla Gości oczekujących na wolny stolik, w pełni wyposażoną przestronną kuchnię, zmywalnię, łazienkę z WC damskim i męskim, niewielką przestrzeń biurową oraz przedsionek i korytarz z drugim wejściem dla obsługi i dla dostawców.

Antresola to powierzchnia 46 m2, która jest równie elegancką salą dla Gości, może być wykorzystywana na prywatne przyjęcia !!!
Obie sale pomieszczą minimum sześćdziesiąt osób !

Dodatkową powierzchnią jest poziom -1  ( 57,15 m2) , gdzie znajdziemy drugą kuchnię, która doskonale sprawdzi się jako cateringowa, pomieszczenia magazynowe, biuro, toaletę, szatnię dla pracowników oraz wygodne pomieszczenia gospodarcze.

Lokal wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacyjną, elektryczną, teletechniczną, wewnętrzną instalację gazową, klimatyzacyjną oraz alarmową.
Właściciel posiada umowy na dostarczenie gazu i energii elektrycznej na bardzo korzystnych warunkach, które sceduje na Nabywcę.

Warunki najmu
Czynsz miesięczny 14.900 zł netto 
Czysz do wspólnoty 1750 zł  
Umowa najmu na miniumum 2, 3 lata chętnie na dłużej 
Kaucja 3 miesięczna ze względu na pełne wyposażenie i umeblowanie 
Posiadamy klucze do Lokalu 
Oferta dostępna TYLKO w naszym biurze 
 Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.
W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail